12/12/2018

O mnieKsiążki towarzyszą mi od zawsze. W domu książki były wszędzie i do tej pory jak zamknę oczy i cofnę się do czasów dzieciństwa, widzę, jak na jednym fotelu z nosem w książce siedzi Tato, a na drugim Mama jest tak pogrążona w lekturze, że nie słyszy, że ziemniaki w kuchni kipią...

Kiedy miałam lat naście, czyli całe wieki temu, zaczytywałam się w powieściach Stephena Kinga, Jonathana Carrolla i... Paulo Coelho (tak, zawsze miałam słabość do ckliwych cytatów, które można interpretować na dowolny, zależny od obecnej potrzeby sposób).
Dzisiaj lubuję się głównie w kryminałach. Śmieję się, że czytam tyle książek o morderstwach, bo szukam sposobu na zbrodnię idealną. :)

Poza książkami kocham muzykę, kawę, szybkie samochody i wysokie szpilki. No, dobra, buty w ogóle. Typowa baba. I właśnie z tego powodu pomiędzy książki wskakują tu także od czasu do czasu posty o tematyce lifestylowej.

Jestem także rękodzielnikiem. Pod marką the pretty art tworzę wyjątkowe przedmioty dekoracyjne z żywicy epoksydowej. Przede wszystkim jednak w sklepie theprettyart.com zawsze znajdziecie ogromny wybór unikalnych i przepięknych zakładek do książek. 

W czerwcu 2021 roku blog lareinemargot.pl znalazł się w setce najlepszych polskich blogów w rankingu przygotowanym przez SeeBloggers (do pobrania tutaj). Jest to dla mnie niemałe wyróżnienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że piszę głównie o książkach.

Jeśli tak jak ja kochasz książki, rozgość się. Mam nadzieję, że będzie Ci tu wygodnie. :)

Pozdrawiam

Copyright © 2016 la reine margot , Blogger