12/12/2018

O mnieKsiążki towarzyszą mi od zawsze. W domu książki były wszędzie i do tej pory jak zamknę oczy i cofnę się do czasów dzieciństwa, widzę, jak na jednym fotelu z nosem w książce siedzi Tato, a na drugim Mama jest tak pogrążona w lekturze, że nie słyszy, że ziemniaki w kuchni kipią...

Kiedy miałam lat naście, czyli całe wieki temu, zaczytywałam się w powieściach Stephena Kinga, Jonathana Carrolla i... Paulo Coelho (tak, zawsze miałam słabość do ckliwych cytatów, które można interpretować na dowolny, zależny od obecnej potrzeby sposób).
Dzisiaj lubuję się głównie w kryminałach. Śmieję się, że czytam tyle książek o morderstwach, bo szukam sposobu na zbrodnię idealną. :)

Poza książkami kocham muzykę, kawę, szybkie samochody i wysokie szpilki. No, dobra, buty w ogóle. Typowa baba.

Oczywiście nie mogłabym zapomnieć o moim cudownym kocie, który właśnie zerka na mnie spode łba. Może mi się zdarzyć, że wrzucę tu jakieś jej zdjęcie - wybaczcie, to silniejsze ode mnie. 

Pomysł na bloga kiełkował w mojej głowie przez kilka lat. Aż w końcu stwierdziłam "a co mi tam!" i oto jestem. Mam nadzieję, że będzie się Wam przyjemnie spędzało tu czas. Nie spodziewajcie się opisów fabuły danej książki, będzie raczej krótko i zwięźle o moich przemyśleniach po lekturze. Chyba że popłynę na fali weny twórczej, to... nie będzie. :) 


Copyright © 2016 la reine margot , Blogger